Kontakt

One Comment

 1. Szanowni Państwo,

  Chcę Państwu przedstawić młodego ucznia 2 klasy szkoły średniej w Gdańsku.
  Chłopak od najmłodszych lat obciążony jest słabym wzrokiem, słabym układem kostnym oraz słabym sercem. Dolegliwościami związanymi zespołem chorej tkanki łącznej (Zespół Marfana), powodującej duże trudności fizyczne, które uniemożliwiają wykonywanie pracy fizycznej.

  Znamy rodzinę, w której pozostałe rodzeństwo w mniejszym i większym stopniu również mają cechy zespołu. W tej kochającej się rodzinie jest sześcioro dzieci.

  Naszym zamiarem od wielu lat jest wspieranie rozwoju intelektualnego wszystkich nam znanych Podopiecznych, którzy powinni osiągnąć taki poziom wykształcenia aby każda z tych osób mogła w przyszłości żyć samodzielnie i utrzymać się z własnej pracy.
  Mamy doświadczenie w motywowaniu Podopiecznych (osób słabszych – niepełnosprawnych) do kształcenia się, które mimo ograniczeń dysponując określonymi sprawnymi funkcjami i predyspozycjami mogą pracować.

  Dlatego jeśli Państwo uznacie, że jeden z naszych Podopiecznych mógłby być osobą wspieraną w kolejnej Akcji DUCH, bardzo proszę o rozpatrzenie tej mojej rekomendacji.

Dodaj komentarz